Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 Jongens D1 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
17:15 - 18:15 Meisjes D1 Lars Driessen 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
17:15 - 18:15 Meisjes D2 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
18:15 - 19:15 Jongens C1 Mix Lars Driessen 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
18:15 - 19:15 Meisjes C1 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
19:00 - 20:15 Jongens B1 1 - CD Trainer: Kees
19:15 - 20:15 Dames Jong 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
19:15 - 20:15 Meisjes A1 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
19:15 - 20:15 Meisjes B1 Lars Driessen 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
19:15 - 20:15 Meisjes B2 1 - AB Trainer: Amber Gezamenlijke Conditie/kracht training + groot partij
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 keeper training Md1 en Md2 Trainingsgroep 1
19:00 - 20:00 Keeperstraining Mc1, Mb2,Jc1,JB1 Trainingsgroep 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 F Mix Thijs Meegdes 1
16:00 - 17:15 Meisjes 8E1 Audi van Rossem
Roos Oldersom
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Mix Thijs Meegdes 1 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D1 Thijs Meegdes 1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Thijs Meegdes 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A1 1 - CD Trainer Kees
19:00 - 20:15 Meisjes B1 1 - CD Trainer Kees
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes D2 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Pascal de Vries
Robbert van Rossem
1 - AB
20:00 - 21:15 Dames Jong Birgitte Haarms 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Meisjes 8E1 Thijs Meegdes 1 - CD
15:30 - 16:45 Meisjes E6 Mix Emme Scheltema de Heere 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Thijs Meegdes 1
18:00 - 19:15 Jongens C1 Mix Thijs Meegdes 1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Nikee Klein 1 - CD